Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Teika / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
2 istabu dzīvoklis Teikā ar erkeru un podiņu krāsnīm

Pārdod raksturīgu 2 istabu dzīvokli vienā no Rīgas mīļākajiem rajoniem - Teikā. Dzīvoklis atrodas 1900. gadā celtā koka ēkā ar apmestu fasādi (apsaimnieko RNP) un ir vienīgais dzīvoklis ēkā ar erkeru, kas dzīvojamai istabai piešķir papildu gaismu, telpiskumu un neatkārtojamu raksturu.

Papildus dzīvoklim pieejams šķūnītis un iespēja bez maksas novietot automašīnu pagalmā.

Plānojums:
Dzīvokļa kopējā platība ir 40 m².
Plānojums sastāv no:
- Izolēta guļamistaba
- Caurstaigājama dzīvojamā istaba ar erkeru
- Atsevišķa virtuve
- Vieta veļasmašīnai ieejas gaitenī
- Vannas istaba ar dušu

Logi vērsti uz Biķernieku ielu.

Komunālie pakalpojumi un izmaksas:
Dzīvokli silda siltumsūknis gaiss/gaiss un podiņu krāsns (no divām viena šobrīd ir darba kārtībā).
Pilsētas ūdens un kanalizācija.
Elektrība (ziemā, ieskaitot siltumsūkni): ~90 €/mēn.
Apsaimniekošana, ūdens, atkritumi: ~100 €/mēn.

Juridiskais statuss:
Dzīvoklis reģistrēts kā dzīvokļa īpašums. Īpašumā ietilpst domājamās daļas no ēkas un zemes zem ēkas.

Lokācija:
Teika ir mierīgs, zaļš un ļoti ērts rajons tieši aiz pilsētas centra. Apkārtnē pieejami veikali, skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes un daudzveidīgi pakalpojumi. Ērts sabiedriskais transports nodrošina ātru satiksmi ar centru un pārējiem Rīgas rajoniem.

Pieejama 3D virtuālā tūre iepazīstiet dzīvokli un tā plānojumu attālināti pirms apskates.

Sazinieties, lai uzzinātu vairāk vai vienotos par apskates laiku.

---

2-Room Apartment in Teika with a Bay Window and Traditional Tile Stoves

A character-filled 2-room apartment for sale in one of Riga’s most beloved neighborhoods – Teika. The apartment is located in a wooden building constructed in 1900 with a plastered facade (managed by Rīgas namu pārvaldnieks) and is the only apartment in the building featuring a bay window, which adds extra natural light, spaciousness, and a unique atmosphere to the living room.

In addition to the apartment, the property includes a storage shed and the possibility to park a car free of charge in the courtyard.

Layout

The total area of the apartment is 40 m².

The layout consists of:

Separate bedroom
Walk-through living room with a bay window
Separate kitchen
Space for a washing machine in the entrance hallway
Bathroom with a shower

The apartment windows face Biķernieku Street.

Utilities and Costs

The apartment is heated by an air-to-air heat pump and a traditional tile stove (one of the two stoves is currently in working condition).

City water and sewerage
Electricity costs in winter (including the heat pump): approximately €90/month
Maintenance, water, and waste management: approximately €100/month
Legal Status

The apartment is registered as a separate apartment property. The ownership also includes undivided shares of the building and the land beneath it.

Location

Teika is a peaceful, green, and highly convenient neighborhood located just outside Riga city center. Nearby you will find shops, schools, kindergartens, medical facilities, and a wide range of services. Convenient public transportation provides quick access to the city center and other districts of Riga.

A 3D virtual tour is available, allowing you to explore the apartment and its layout remotely before arranging a viewing.

Feel free to contact us for more information or to schedule a viewing. 2-Room Apartment in Teika with a Bay Window and Traditional Tile Stoves

Layout

The total area of the apartment is 40 m².

The layout consists of:

Separate bedroom
Walk-through living room with a bay window
Separate kitchen
Space for a washing machine in the entrance hallway
Bathroom with a shower

The apartment windows face Biķernieku Street.

Feel free to contact us for more information or to schedule a viewing.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Teika
Iela: Biķernieku 47 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 40 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: P. kara
Mājas tips: Koka
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 32 000 € (800 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 32 000 €, Foto

Tālrunis: (+371)22-04-*** Ilze. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 15:09
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu