Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Pļavnieki / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Ilgtermiņā izīrēts silts, mājīgs un plašs 2 istabu dzīvoklis prestižā 104 projektā. Dzīvoklis ar dvēseli tiem, kas novērtē komfortu, kārtību un labu atmosfēru.

Pats Pļavnieku centrs. Lieliski attīstīta infrastruktūra: tuvumā veikali, restorāni, sabiedriskā transporta pieturas, stadions, rotaļu laukumi, poliklīnika.

Bezmaksas autostāvvieta mājas pagalmā ar caurlaidēm.

Mēbelēts dzīvoklis ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, metāla durvīm un stiklotu lodžiju 7 kv. m.
Tikai pienācīgiem, kārtīgiem un maksātspējīgiem ES iedzīvotājiem, bez dzīvniekiem un bez sliktiem ieradumiem. Vismaz uz 1 gadu. Smēķēšana dzīvoklī ir aizliegta.

Bez komisijas maksas. + komunālajiem. (vasarā ap 100-120 eiro, ziemā 190-240 eiro)
Parakstot līgumu un reģistrējoties, tiek maksāta īres maksa 470 eiro
+ apdrošināšanas depozīts (-470 eiro, kas tiek atmaksāts, atbrīvojot dzīvokli, un 360 eiro-par komunālajiem maksājumiem)

Сдается на длительный срок теплая, уютная, и просторная 2х комнатная квартира в престижном 104 проекте. Квартира с душой для тех, кто ценит комфорт, порядок и хорошую атмосферу.

Самый центр Плявниеки. Отлично развитая инфраструктура: рядом магазины, рестораны , остановки общественного транспорта, стадион, детские площадки, поликлиника.

Бесплатная парковка во дворе дома по пропускам.

Меблированная квартира со всей необходимой бытовой техникой, металлическая дверь и застекленная лоджия 7 кв. м.
Только порядочным, аккуратным и платежеспособным жителям ЕС, без животных и без вредных привычек. Не менее чем на 1 год. Курить в кв. -ре запрещено.

Без комиссии. + коммунальные платежи. (летом около 100-120 евро, зимой 190-240евро)
При подписании договора и заселении платится арендная плата 470 евро+ страховочный депозит (-470 евро, который возвращается при освобождении квартиры и 360 евро-за коммунальные платежи)

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Saharova 15 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 59 m²
Stāvs: 8/12
Sērija: 104.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 470 €/mēn. (7.97 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 470 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-64-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 11:51
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu