Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Pļavnieki / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаётся 3 комнатная квартира, две изолированные комнаты и гостиная. Квартира с мебелью, из бытовой техники - холодильник, стиральная машинка, плита, тв. Стеклопакеты, металлические двери, новые радиаторы, полы-ламинат и плитка. Два санузла. Недавно заменены трубы. Квартира солнечная, теплая, не угловая. Тихий, зеленый двор. Хорошие соседи.
Район с развитой инфраструктурой: магазины, школы, детсады, поликлиника, места для отдыха и прогулок. У дома парковка. Сдаётся на длительный срок.
380 евро/месяц + коммунальные. Недорогие коммунальные платежи, дом обслуживает Dzīks “Jubilejas”.

Izīrējas 3 istabu dzīvoklis, divas izolētas istabas un viesistaba. Dzīvoklis ar mēbelēm, no sadzīves tehnikas - veļas mašīna, ledusskapis, plīts, tv. Stikla pakešu logi, metāla durvis, jaunie radiātori, lamināta un flīžu grīdas. Divi sanmezgli. Nesen nomainītas caurules. Dzīvoklis ir saulains, silts, nav stūra. Kluss zaļš pagalms. Labi kaimiņi.
Rajons ar labu infrastruktūru: veikali, skolas, bērnudārzi, poliklīnika, atpūtas un pastaigu vietas. Izīrējas ilgtermiņā.
380 eur/mēnesī + komunālie. Nedārgi komunālie maksājumi, māju apsaimnieko Dzīks''Jubilejas''.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Zemes 12 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 63 m²
Stāvs: 3/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 380 €/mēn. (6.03 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 380 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-72-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 07:02
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu