Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Mežciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdodam divistabu dzīvokli.

Par īpašumu:
Izremontēts dzīvoklis (nomainīti logi, radiatori, durvis. Dzīvoklī lamināta grīda, nokrāsotas sienas, izremontēta vannas istaba un tualete)
Iebūvēta virtuve izgatavota uz pasūtījuma (indukcijas plīts, trauku mazgājamā)
3 lieli iebūvēti skapji
Izremontēts balkons
Ir atļauja mašīnas autostāvvietai pie mājas
Klusi, jauki kaimiņi

Blakus dzīvoklim
bērnu dārzi,
skolas,
200m līdz tirdzniecības centram (Rimi, konditorijas, Pepco, pasts, fitness uc. )
Citi veikali: Lidl, Mego, Sky, Maxima, Mere
200m līdz mežam
Ģimenes ārstu doktorāts, labaratorija
Dažu minūšu braucienā SĀGA, AKRAPOLE-Alfa, IKEA
Blakus mājai sabiedriskā transporta pietura

Продаем двухкомнатную квартиру.

О квартире:
Сделан ремонт (поменяны окна, батареи, двери. В квартире ламинатный пол и покрашенные стены, отремонтирована ванна и туалет),
Встроенная кухня сделана на заказ (индукционная плита, посудомоечная машина)
3 больших встроенных шкафа
Отремонтированный балкон
Есть разрешение на парковку машины у дома
Тихие, приятные соседи

Рядом с квартирой:
детские сады,
школы,
200м до торгового центра (Rimi, кондитерские, Pepco, почта, фитнесс и другие магазины)
Так же рядом другие магазины: Lidl, Mego, Sky, Maxima, Mere
200м до леса
Кабинеты семейных врачей, лаборатория
В 5 минутах езды: Saga, Alfa, Ikea
рядом с домом остановка общественного транспорта

Pilsēta: Rīga
Rajons: Mežciems
Iela: Hipokrāta 17 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 52 m²
Stāvs: 5/9
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Balkons
Cena: 58 000 € (1 115.38 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 58 000 €, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 24.04.2023 10:19
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1