Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Latgales priekšpilsēta / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продает хозяин - земля под домом в собственности, 2-х комнатная теплая, солнечная квартира с панорамным

видом - недавно установлены стеклопакеты , поменяны радиаторы, железная дверь, обновили санузел - в

остальном необходим ремонт.

Квартира освобождена и доступна сразу.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Latgales priekšpilsēta
Iela: Latgales 84 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 47 m²
Stāvs: 5/6
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 45 500 € (968.09 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 45 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-32-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 22.05.2026 15:50
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu