Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Предлагаем к аренде на длительный срок (минимум 1 год), квартиру есть необходимая мебель, стиральная машина, холодильник, плита. Обслуживает свой кооператив, приятные коммунальные платежи.
Имеется разрешение на парковочное место у дома. В пешей доступности несколько магазинов, общественный транспорт.
Сдаём квартиру людям без домашних животных.
Ежемесячные платежи: арендная плата 300 евро + коммунальные платежи. При подписании договора оплачивается первый и последний месяц .

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Slokas 134 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 36 m²
Stāvs: 4/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 300 €/mēn. (8.33 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 300 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 30.04.2026 20:32
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1