Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
 

Rajons: Imanta
Iela: M. Krūmu 10 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 64 m²
Stāvs: 3/9
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 330 €/mēn. (5.16 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 330 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 330 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 330 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 10.05.2026 09:30
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1