Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдается посуточно однокомнатная квартира.
Тихое место.
3 этаж.
После ремонта.

Vienas guļamistabas dzīvoklis īrei dienā.
Klusa vieta.
3. stāvs.
Nesen renovēts.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Imantas 3b [Karte]
Istabas: 1
Platība: 27 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 60 €/dienā (2.22 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 60 €/dienā, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 29.03.2026 22:02
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1