Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izire 1 istabu dzivokli.
Vienam cilvēkam vai ģimenes pārim.
Komunālie, sākot no 60Eur / mēnesī
Pirmais maksājums, parakstot līgumu: par pirmo mēnesi + drošības depozīts(300 eiro).

Сдаётся 1 комнатная квартира.
Одному человеку или семейной паре.
Коммунальные, от 60 евро / в месяц
Первый платёж, при подписании договора: за первый месяц + гарантийный депозит(300 евро).

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Jūrmalas g. 101 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 32 m²
Stāvs: 3/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 225 €/mēn. (7.03 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 225 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 03.05.2026 09:09
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1