Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Piedāvājam mājīgu, 2 istabu dzīvokli.
Māja atrodas pagalmā, klusā vietā. Dzīvoklis ir mēbelēts un gatavs dzīvošanai. Aprīkots ar sadzīves tehniku. Lieliska atrašanās vieta, blakus veikali, poliklinika, sabiedriskā transporta pieturas. Līdz Jūrmalai 15 minūtes ar vilcienu. Zemas apsaimniekošanas izmaksas, apsaimnieko DZīB “Lāčplēsis”.
Cena 320.00 eiro+komunalie maksājumi. Depozīts īres apmērā.
Предлагаем уютную, 2х комнатную квартиру. Дом стоит во дворе, тихое место. Квартира освобождена и готова к проживанию. Низкие коммунальные платежи под управлением DZīB “Lāčplēsis”.
Цена 320.00 евро + коммунальные. Депозит в размере арендной платы.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Kurzemes pr. 152 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 50 m²
Stāvs: 5/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Kadastra numurs: 77777
Ērtības: Lodžija
Cena: 320 €/mēn. (6.40 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 320 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 02.05.2025 17:40
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1