Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Iļģuciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod plašu divistabu dzīvokli klusā, zaļā Iļģuciema rajona. Plašas istabas, augstie griesti. Ir saglabājusies darbojoša krasns. Nomainīti logi un radiatori, veikta vannas istabas renovācija. Gāzes apkure, kas ļauj to ieslēgt pēc nepieciešamības. Īpašumā esošā zeme.
В тихом, зеленом месте Ильгуциемса продается двухкомнатная квартира. Просторные комнаты (19, 7 и 13, 7кв. м). Сохранилась действующая печь. Заменены окна и радиаторы, сделан ремонт в ванной комнате. Газовое отопление, что позволяет включать его по необходимости. Земля в собственности.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Iļģuciems
Iela: Kreslera 1 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 49 m²
Stāvs: 3/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Kadastra numurs: 11111
Cena: 38 000 € (775.51 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Iļģuciems, cena 38 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-47-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 13.05.2026 15:54
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu