Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Dzegužkalns (Dzirciems) / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Собственник сдает чистую, теплую, не угловую, уютную квартиру в прекрасном месте. Квартира в хорошем состоянии, окна выходят в тихий внутренний двор. Мебель и бытовая техника на фото. Хорошее месторасположение, рядом магазины Махima, Rimi и Mego, аптека, мед. учреждения, университет Страдиня. Удобное транспортное сообщение: троллейбус, автобус, трамвай. До центра 10 минут. Арендная плата 240 евро + коммунальные платежи. При заключении договора залог 350 евро. Звонить с 11.00 до 20.00. Просьба с временным видом на жительство и из социальной службы с пособием на аренду не беспокоить.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Dzegužkalns
Iela: M. Stacijas 20 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 29 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Kadastra numurs: 01009122253
Cena: 240 €/mēn. (8.28 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Dzegužkalns (Dzirciems), cena 240 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-68-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 24.05.2026 15:47
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu