Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Daugavgrīva / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Собственник продаёт тёплую двухкомнатную квартиру.

- Удобное расположение дома
- Полностью заменены все стояки
- Установлены новые радиаторы и окна
- Установлена новая кухня

Рядом с домом находятся:
Лес, река, десткие сады, школа, магазины, аптека и докторат
Больше инфо в WatsApp.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Daugavgrīva
Iela: Slimnīcas 11 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 53 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 47 000 € (886.79 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 47 000 €, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 18.02.2026 16:02
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1