Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Daugavgrīva / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
На длительный срок сдается двухкомнатная квартира. Прекрасное расположение , дом во дворе. Есть необходимая мебель , бытовая техника _ холодильник , стиральная машина. Гостиная совмещена с кухней, спальня изолированная. Оплата 200 евр. в месяц. При заселении оплата аренды за первый месяц + депозит.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Daugavgrīva
Iela: Esplanādes 6 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 45 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 200 €/mēn. (4.44 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 200 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 29.01.2026 17:00
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1