Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod izremontētu, ērti pārplānotu 2 istabu dzīvokli blakus Olimpiskajam centram, Tomsona iela 25:

+ Veikts augstvērtīgs, kapitālais remonts;
+ Parocīgs pārplānojums (nodots ekspluatācijā);
+ Izbūvēts gaisa kondicionieris (AC);
+ Dzīvoklim nav parādu vai apgrūtinājumu;
+ 1.stāvā atsevišķi lietojama un slēdzama mantu glabātuve;
+ Visā ēkā mainīti ūdens un kanalizācijas stāvvadi;
+ Logi uz klusu, apzaļumotu pagalmu;
+ Pie mājas un pagalmā pieejama stāvvieta;
+ Attīstīta apkārtējā infrastruktūra, tuvumā kafejnīcas, veikali, Olimpiskais sporta centrs (baseins, trenažīeru zāle, daudz bērnu sporta aktivitāšu pulciņu), laba sabiedriskā transporta kustība uz visām Rīgas pusēm;

Dzīvoklis pieejams, droši zvaniet un vienosimies par apskates laikiem.

Krieviski

Продаётся капитально отремонтированная и удобно перепланированная 2-комнатная квартира рядом с Олимпийским центром, ул. Томсона 25:

Выполнен качественный капитальный ремонт;
Удобная перепланировка (узаконена и сдана в эксплуатацию);
Установлен кондиционер (AC);
У квартиры нет долгов и обременений;
На 1-м этаже имеется отдельная закрывающаяся кладовая для хранения вещей;
Во всём доме заменены стояки водоснабжения и канализации;
Окна выходят в зелёный двор;
У дома и во дворе доступна парковка;
Развитая инфраструктура рядом кафе, магазины, Олимпийский спортивный центр (бассейн, тренажёрный зал, множество спортивных секций для детей), удобное общественное транспортное сообщение со всеми районами Риги;
Квартира свободна и доступна для просмотра звоните, договоримся о времени осмотра.

Angliski

For sale: a fully renovated and conveniently redesigned 2-room apartment next to the Olympic Sports Centre, 25 Tomsona Street:

High-quality full renovation completed;
Convenient and legally approved layout redesign;
Air conditioning (AC) installed;
No debts or legal encumbrances on the apartment;
Separate private storage room with lock on the 1st floor;
Water supply and sewage risers replaced throughout the building;
Windows facing a green courtyard;
Parking available near the building and in the courtyard;
Well-developed infrastructure nearby cafés, shops, the Olympic Sports Centre (swimming pool, gym, and various sports activities for children), as well as excellent public transport connections to all parts of Riga;
The apartment is available for viewing feel free to call and arrange a convenient viewing time.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Tomsona 25 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 42 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 85 500 € (2 035.71 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-65-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 11:09
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu