Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Piedāvājam ilgtermiņa īrei trīsistabas dzīvokli klusā Rīgas centrā. Pagalma māja, 2.stāvs, dzīvokļa logi iziet uz abām mājas pusēm. Divas guļamistabas, virtuve apvienota ar viesistabu. Dzīvoklis aprīkots ar visu nepieciešamu dzīvošanai. Dzīvoklis tiek iznomāts tikai ģimenei. Drošības nauda- divu mēnešu īres maksa, īres maksa mēnesī 600 euro plus komunālo pakalpojumu maksājumi un apsaimniekošanas maksa. Māju apsaimnieko Latvijas Namsaimnieks SIA. Dzīvoklis tiek izīrēts īrniekiem bez dzīvniekiem. Zvaniet, rakstiet, vienosimies par apskati.

Сдаем в долгосрочную аренду трехкомнатную квартиру в тихом центре Риги. Все удовольствия центра города – в шаговой доступности. Квартира в в доме внутри двора, 2 этаж, окна расположены на обе стороны дома. Две спальные комнаты, кухня объединена с гостиной комнатой. Квартира оборудована всем необходимым для проживания. Квартира сдается только семейным парам. Депозит в размере двухмесячной арендной платы. Арендная плата 600 евро плюс оплата коммунальных платежей и платы за обслуживание. До обслуживает компания Latvijas Namsaimnieks SIA. Квартира сдается арендаторам без животных. Звоните, пишите, договоримся о просмотре.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Ģertrūdes 71 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 85 m²
Stāvs: 2/6
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 600 €/mēn. (7.06 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 600 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)22-33-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 09:25
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu