Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē uz ilgu laiku (vairāk kā pusgadu), istaba hostelī pēc remonta. Ērta atrašanās vieta Krišjana Barona iela 82A (uzreiz aiz Bērnu pasaule), tuvu sabiedriskais transports, veikali.
Īres cena 200 Eur mēnesī+ komunālie fiksēti visu gadu 77 Eur/men. (iekļauta apkure, ūdens, uzkopšana kopējo vietu lietošanai, internets, tualetes piederumi) kopā 277 Eur. Plus elektrība pēc skaitītāja ~ 5 Eur mēnesī. Iebraukšanās laikā tika ņemts depozits īres maksas apmērā 200 EUR (kas tiek atgriezts izbraukšanās laikā).

Сдается на длительный срок (больше полугода) комната в хостеле после ремонта. Удобное местоположение улицы Krišjana Barona 82A (сразу за Детским миром), рядом общественный транспорт, магазины.
Стоимость аренды 200 Eur в месяц+ коммунальные фиксированные весь год 77 Eur/мес. (входит отопление, вода, уборка общих мест пользования, интернет, туалетные принадлежности) итого 277 Eur. Плюс электричество по счетчику . При заезде необходим депозит в размере 200 EUR (который возвращается при съезде жильца.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Barona 82a [Karte]
Istabas: 1
Platība: 10 m²
Stāvs: 1/1
Sērija: Renov.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 200 €/mēn. (20 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 200 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)28-10-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 21:56
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu