Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē 2 istabu dzīvokli klusajā centrā – Vīlandes iela 15

Vīlandes iela ir viena no tām vietām Rīgā, kur centrs joprojām jūtas mierīgs. Apkārt ir viss nepieciešamais ikdienai, bet pati iela paliek klusa, zaļa un patīkama dzīvošanai.

Dzīvoklis ir gaišs visās telpās, ar augstiem griestiem, kas piešķir plašuma sajūtu. Plānojums ir ērts un pārdomāts – divas izolētas istabas, kas ļauj dzīvot komfortabli gan pārim, gan nelielai ģimenei vai diviem īrniekiem.

Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku ikdienai.
Atsevišķa vannasistaba un WC – praktiski un ērti ikdienas ritmā.

Logi vērsti uz abām pusēm – uz Vīlandes ielu un uz iekšpagalmu. Pagalma pusē īpaši vasarā veidojas ļoti patīkama sajūta – zaļi koki, klusums un putnu čivināšana, kas centrā nav pašsaprotami.

Māja ir mierīga, ar patīkamiem kaimiņiem, kas arī ir svarīgs faktors ikdienas dzīvē.

Klusais centrs – viena no stabilākajām un pieprasītākajām vietām Rīgā.
Pastaigas attālumā parki, restorāni, kafejnīcas, veikali un sabiedriskais transports.

Komunālo maksājumu apmērs - Ziemā līdz 280 EUR, vasarā ap 110 EUR.

Minimālais īres termiņš 1 gads
Atļauts ar mājdzīvniekiem

Lai pieteiktos privātai apskatei vai uzzinātu detalizētu informāciju, sazinieties ar mums, zvanot, rakstot e-pastu vai izmantojot WhatsApp.

----

2-room apartment for rent in the Quiet Centre – Vīlandes iela 15

Vīlandes iela is one of those places in Riga where the city centre still feels calm. Everything necessary for everyday life is nearby, while the street itself remains quiet, green, and pleasant for living.

The apartment is bright throughout, with high ceilings that create a spacious atmosphere. The layout is practical and well thought out – two separate rooms, making it comfortable for a couple, a small family, or two tenants.

The kitchen is equipped with all necessary appliances for everyday use.
Separate bathroom and WC – a practical and convenient solution for daily living.

Windows face both sides – Vīlandes iela and the inner courtyard. Especially during summer, the courtyard side offers a very pleasant atmosphere with green trees, quiet surroundings, and birdsong – something not always expected in the city centre.

The building is peaceful, with pleasant neighbours, which is also an important factor for comfortable everyday living.

The Quiet Centre is one of the most stable and sought-after areas in Riga.
Parks, restaurants, cafés, shops, and public transport are all within walking distance.

Utility payments – up to EUR 280 during winter months and around EUR 110 in summer.

Minimum rental term – 1 year
Pets are allowed.

To arrange a private viewing or receive more detailed information, please contact us by phone, email, or WhatsApp.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Vīlandes 15 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 60 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 525 €/mēn. (8.75 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 525 €/mēn., Foto

Tālrunis: (+371)29-19-*** Ādolfs Krauklis. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Vandore Heritage

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 11:31
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu