Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē pilnībā mēbelētu un aprīkotu 4 istabu dzīvokli Rīgas centrā. Dzīvoklis ir gaišs, svaigs un ar ļoti ērtu un funkcionālu plānojumu.

Viesistaba apvienota ar virtuvi, koridorā iebūvēts drēbju skapis, atsevišķa tualete, vannasistaba apvienota ar WC. Dzīvoklī ir veļas mašīna un žāvētājs, kā arī 3 izolētas istabas.

Virtuve aprīkota ar:

iebūvējamu ledusskapi ar saldētavu
indukcijas plīts virsmu
cepeškrāsni
nosūcēju
trauku mazgājamo mašīnu

Dzīvoklī izmantota kvalitatīva santehnika un elektrotehnika, regulējams apgaismojums. Apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli – ozolkoka grīdas, masīvkoka oša plaukti, dienas un nakts aizkari. No viesistabas logiem paveras skats uz zaļojošiem kokiem, dzīvoklī vienmēr svaigs gaiss.

Mājā ir lifts un strādājošs domofons.

Lieliska atrašanās vieta – blakus pārtikas veikali, kafejnīcas, teātri un izklaides iespējas. Netālu trolejbusa un tramvaja pieturas.

Komunālie maksājumi:

vasarā ap 200 EUR
ziemā ap 350 EUR

Dzīvoklis pieejams uzreiz.
Zvaniet un vienosimies par apskates laiku.

Сдается полностью меблированная и оборудованная 4-комнатная квартира в центре Риги. Светлая, уютная квартира со свежим воздухом и удобной функциональной планировкой.

Гостиная объединена с кухней, в коридоре встроенный шкаф, отдельный туалет, ванная комната совмещена с WC. В квартире есть стиральная машина и сушилка, а также 3 изолированные комнаты.

Кухня оборудована:

встроенным холодильником с морозильной камерой
индукционной плитой
духовкой
вытяжкой
посудомоечной машиной

Использована качественная сантехника и бытовая техника, регулируемое освещение. В отделке использованы высококачественные материалы дубовые полы, полки из массива ясеня, дневные и ночные шторы. Из окон гостиной открывается красивый вид на зеленые деревья.

В доме есть лифт и рабочий домофон.

Отличное расположение рядом магазины, кафе, театры и развлечения. Недалеко остановки троллейбуса и трамвая.

Коммунальные платежи:

летом около 200 EUR
зимой около 350 EUR

Квартира доступна сразу.
Звоните для согласования времени просмотра.

Fully furnished and equipped 4-room apartment for rent in the center of Riga. Bright, fresh and comfortable apartment with a practical and functional layout.

Living room combined with kitchen, built-in wardrobe in the corridor, separate toilet, bathroom combined with WC, washing machine and dryer, plus 3 isolated bedrooms.

Kitchen equipment includes:

built-in refrigerator with freezer
induction cooktop
oven
extractor hood
dishwasher

The apartment features high-quality plumbing and appliances, adjustable lighting, oak wood flooring, solid ash wood shelves, and day/night curtains. Beautiful green tree view from the living room windows and fresh air throughout the apartment.

The building has an elevator and working intercom system.

Excellent location nearby grocery stores, cafes, theaters, public transport and entertainment options. Trolleybus and tram stops are within walking distance.

Utility payments:

around 200 EUR in summer
around 350 EUR in winter

Apartment available immediately.
Call to arrange a viewing.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Avotu 10 [Karte]
Istabas: 4
Platība: 101 m²
Stāvs: 5/6/lifts
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 1 300 €/mēn. (12.87 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 300 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)20-63-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)20-17-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 14:58
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu