Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Ādažu nov. / Kadaga / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Tiek izīrēts tīrs, gaiš dzīvoklis, tiko pēc atjaunota kosmētiskā remonta.
Pieejams apskatei no 20.05

One room flat available for rent from 20.05, feel free to call.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Ādažu nov.
Ciems: Kadaga
Iela: Kadaga 5 17 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 29 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 350 €/mēn. (12.07 €/m²)
Foto:
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Rīgas rajons,  Ādažu nov. Kadaga, cena 350 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)20-27-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 17.05.2026 23:04
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu