Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Rēzekne un raj. / Rēzekne / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdodu gaišu, koptu un saulainu dzīvokli Rēzeknē, Vipingā. Šis īpašums būs piemērots cilvēkiem, kuri novērtē mieru, kārtību un labu enerģiju. Dzīvoklis ir labā stāvoklī un gatavs uzņemt jaunus saimniekus bez papildu ieguldījumiem.
Tas ir ērts un funkcionāls, telpās ir daudz gaismas.
Dzīvoklis ir tīrs, saudzīgi uzturēts, tajā nekad nav smēķēts.
Kluss un mierīgs rajons ar sakārtotu infrastruktūru. Tuvumā veikali un sabiedriskais transports.
Kāpņu telpā ir mierīgi un cienījami kaimiņi.
Cena: 68 500 EUR (par cenu varam vienoties klātienē ar nopietnu pircēju).

Продается уютная, светлая и ухоженная квартира в Резекне. Это жилье для тех, кто ценит покой, порядок и хорошую энергетику. Квартира не требует немедленных вложений и готова принять новых хозяев.
Продуманная и удобная, много естественного света.
Квартира аккуратная, чистая, в ней никогда не курили.
Тихий и спокойный район с развитой инфраструктурой. Рядом магазини, остановки общественного транспорта.
Дружелюбные и спокойные соседи, чистый подъезд.
Это не просто недвижимость, а место с приятной аурой, где вы будете чувствовать себя по-настоящему дома.

Цена: 68 500 EUR (аргументированный торг уместен при осмотре с реальным покупателем).
Продает владелец.

Pilsēta, rajons: Rēzekne un raj.
Pilsēta/pagasts: Rēzekne
Iela: 4 xx [Karte]
Istabas: 3
Platība: 72 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 68 500 € (951.39 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rēzekne un raj. Rēzekne, cena 68 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rēzekne un raj. Rēzekne, cena 68 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rēzekne un raj. Rēzekne, cena 68 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rēzekne un raj. Rēzekne, cena 68 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-59-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rēzekne un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 23.05.2026 10:23
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu