Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Ogre un raj. / Ogre / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdošanā lielisks dzīvoklis vienā no labākajām vietām Ogrē Ausekļa prospekts 1.
Dzīvoklis ir ļoti silts, mājīgs un atrodas mājas vidusdaļā (nav stūra dzīvoklis). Zemes noma 1.88 Eiro/men. Dzīvoklim veikts pārdomāts pārplānojums, kas nodrošina ērtu un funkcionālu dzīves telpu.
Īpašumā ir divas plašas, izolētas guļamistabas ar izeju uz lodžiju. Starp guļamistabu un viesistabu ierīkota ērta garderobes/noliktavas telpa. Plaša un gaiša izolēta viesistaba, kā arī atsevišķa virtuves zona.
Dzīvoklī ir divi sanitārie mezgli atsevišķa dušas telpa ar tualeti, kā arī vēl viena atsevišķa tualete ar bidē.
Māju apsaimnieko A1 Nami. Komunālie maksājumi ir izlīdzināti visa gada garumā, lai ziemas sezonā nebūtu nesamērīgi augstu apkures izmaksu. Vidējie komunālie maksājumi vasarā ir ap 130 EUR, bet ziemā ap 200 EUR.
Mājā ir jauki un draudzīgi kaimiņi. Šobrīd dzīvoklis ir apdzīvots, taču pēc iepriekšējas vienošanās to iespējams apskatīt.
Palīdzēsim sakārtot visus ar pārdošanu saistītos jautājumus vērtēšanu, dokumentāciju un visu pārdošanas procesu.

Продаётся отличная квартира в одном из лучших районов Огре Ausekļa prospekts 1.
Квартира очень тёплая, уютная и находится в средней части дома (не угловая). Земля 1.88 Eur. В квартире выполнена продуманная перепланировка, обеспечивающая комфортную и функциональную планировку.
В квартире две просторные изолированные спальни с выходом на лоджию. Между спальней и гостиной оборудована удобная гардеробная/кладовая комната. Просторная и светлая изолированная гостиная, а также отдельная кухонная зона.
В квартире два санитарных узла отдельная душевая комната с туалетом, а также ещё один отдельный туалет с биде.
Дом обслуживает A1 Nami. Коммунальные платежи выровнены на весь год, благодаря чему зимой нет чрезмерно высоких расходов на отопление. В среднем коммунальные платежи составляют около 130 EUR летом и около 200 EUR зимой.
В доме приятные и дружелюбные соседи. На данный момент квартира жилая, просмотр возможен по предварительной договорённости.
Поможем оформить все вопросы, связанные с продажей оценку недвижимости, документацию и полное сопровождение сделки.

Pilsēta, rajons: Ogre un raj.
Pilsēta/pagasts: Ogre
Iela: Ausekļa prospekts 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 70 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Terase, Parkošanas vieta
Cena: 75 000 € (1 071.43 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ogre un raj. Ogre, cena 75 000 €, Foto

Tālrunis: (+371)20-09-*** Lauris. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ogre un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 09:41
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu