Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Liepāja un raj. / Liepāja / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдаётся просторная уютная квартира в новой Лиепае со всеми удобствами. Центральный район с самой развитой инфраструктурой.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Brivobas 17/19 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 56 m²
Stāvs: 4/4
Sērija: Staļina
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 300 €/mēn. (5.36 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 300 €/mēn., Foto
Vieta:Liepāja un raj.

Izdrukāt Datums: 18.05.2026 18:08
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1