Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Jūrmala / Lielupe / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продается элегантная 3 комнатная квартира в элитном жилом доме Маринбад.
Светлая гостиная с уютным камином.
Первая спальня с дизайнерский гардеробной.
Кабинет или вторая спальня или детская.
Встроенные шкафы в прихожей.
Кухня с встроенной мебелью.
Мебель и аксессуары в квартире от Natuzzi, Италия.
Дом расположен в дюнной зоне, первая линия.
Охраняемая территория, видео наблюдение, тренажерный зал, прямой выход на пляж, детская площадка.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Lielupe
Iela: 29 linija 1 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 135 m²
Stāvs: 1/6
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Lodžija, Terase
Cena: 339 000 € (2 511.11 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Lielupe, cena 339 000 €, Foto
Vieta:Jūrmala

Izdrukāt Datums: 15.04.2026 21:59
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1