Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Jūrmala / Kauguri / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся маленькая однокомнатная квартира на втором этаже.

В квартире отдельный туалет, душевая кабина, не большая кухня, газовая плита. Требуется косметический ремонт.

ПОСРЕДНИКОВ ПРОСЬБА НЕ БЕСПОКОИТЬ.

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Kauguri
Iela: Тирзас 44 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 18 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 21 000 € (1 166.67 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Jūrmala Kauguri, cena 21 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-23-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jūrmala

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 24.05.2026 22:14
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu