Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Jelgava un raj. / Jelgava / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продается солнечная 2-х комнатная 35кв (комнаты изолированные) квартира в центре города Елгава, квартира находится на 3 этаже, не угловая, тихие соседи, в хорошем местоположении, до ж/д станции 7 минут пешком.
В квартире сделан свежий ремонт, ремонт делался для себя, в туалете не законченный косметический ремонт, но сантехника все поменяна.
Квартира продается с мебелью.
Квартира освобождена.
Tirgojas saulaina 2-x istabas 35kv (istabas izolētas) dzīvoklis atrodas Jelgavas centra.
Dzīvoklis atrodas 3 stāva, nav stūra, klusi kaimiņi. Ļoti laba atrašanās vieta, līdz d/s 7 minūtes ar kājām.
Dzīvokli svaigs remonts, remonts taisīts prieks sevis, tualete nav pabeigts kosmētiskais remonts, bet santehnika visa nomainīta.
Dzīvoklis atbrīvots.

Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Pilsēta/pagasts: Jelgava
Iela: Zirgu 3 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 35 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 34 500 € (985.71 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 34 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-49-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)20-02-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Jelgava un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 23:30
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu