Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod ļoti siltu un mājīgu 2 istabu dzīvokli 4. stāvā sakoptā, klusā mājā. Dzīvoklis pilnībā gatavs dzīvošanai 2020. gadā veikts kapitālais remonts ar visu komunikāciju nomaiņu.
Galvenā informācija
Kapitālais remonts veikts 2020. gadā
Pilnībā nomainīta elektroinstalācija
Uzstādīti jauni apkures radiatori
Plastmasas logi visā dzīvoklī
Metāla ieejas durvis
Elektriskā plīts
Ir balkons
Dzīvoklis silts, gaišs un sauss, bez svešām smakām
Ērts plānojums, istabas labas formas
Papildu priekšrocības
Tīra, sakopta kāpņu telpa
Durvis ar kodatslēgu un čipu droša un ērta ieeja
Klusa māja, mierīgi kaimiņi
Nav nepieciešami ieguldījumi var ievākties uzreiz
Lieliski piemērots gan dzīvošanai, gan izīrēšanai
Ērts stāvs 4., bez ielas trokšņa un putekļiem

Продаётся очень тёплая и уютная 2 комнатная квартира на 4 этаже в аккуратном, спокойном доме. Квартира полностью готова к проживанию в 2020 году выполнен капитальный ремонт с заменой всех коммуникаций.
Основная информация
Капитальный ремонт 2020 года
Полностью заменена электропроводка
Установлены новые радиаторы отопления
Пластиковые окна по всей квартире
Металлическая входная дверь
Электрическая плита
Есть балкон
Квартира тёплая, светлая и сухая, без посторонних запахов
Удобная планировка, комнаты правильной формы
Дополнительные преимущества
Чистый, ухоженный подъезд
Дверь с кодовым замком и чипом безопасный и удобный вход
Тихий дом, спокойные соседи
Не требует вложений можно заезжать сразу
Отлично подходит как для проживания, так и для сдачи в аренду
Удобный этаж 4-й, без шума и пыли с улицы

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Imantas 50 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 43 m²
Stāvs: 4/4
Sērija: Staļina
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 43 500 € (1 011.63 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 43 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-87-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Daugavpils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 22.05.2026 11:29
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu