Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Daugavpils un raj. / Daugavpils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаём 2-комнатную квартиру на Химии, ул. Энергетиков, 5-й этаж (лестница ведёт на 6 этаж - чердак), серия "Брежневка", 70-е года.
Площадь 49 кв. м. Комнаты раздельные, раздельный санузел . Не угловая, тёплая.
Квартира без ремонта, состояние как на фото. Вставлены пластиковые окна, регипсовый потолок в комнате, металлическая дверь.
Дом находится в удобном месте, рядом детские сады, общественный транспорт, магазины, Rimi, Maxima, ДКХ, парковка во дворе, лес, озеро. Кодовый замок в подъезде. Тихие соседи.

Pārdodam 2-istabu dzīvokli „Ķīmiķu ciematā“, Energētiķu sķērsielā, 5. stāvs (kāpnes ved uz 6. stāvu – bēniņiem), sērija „Brezņovka“ , 70. gadi.
Platība - 49 m². Izolētas istabas, izolēts sanmezgls. Nav stūra dzīvoklis, silts.
Dzīvoklis bez remonta, stāvoklis kā redzams attēlos.
Plastikata logi, ģipškartona griesti istabā, metāla durvis.
Māja atrodas ērtā vietā, netālu ir bērnudārzi, sabiedriskais transports, veikali, Rimi, Maxima, autostāvvieta pagalmā, mežs, ezers, Kultūras nams. Slēdzamā kāpņu telpa. Klusi kaimiņi.

Pilsēta, rajons: Daugavpils un raj.
Pilsēta/pagasts: Daugavpils
Iela: Enerģētiķu 8 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 49 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 20 000 € (408.16 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Daugavpils un raj. Daugavpils, cena 20 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-99-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-15-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi