Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo
RU
 
EN

Dzīvokļi / Balvi un raj. / Lazdukalna pag. / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 4 istabu dzīvokli ar apkures katlu, sadzīves tehniku un mēbelēm 1.stāvā Lazdukalna pagastā, c. Benislavā, Balvu novadā. Sīkāka informācija pa tālruni:
Продаётся 4-х комнатная квартира, с отопительным котлом, аккумулирующей бочкой, тёплые полы, бойлер, со всей мебелью и техникой. Дополнительная информация по телефону.

Pilsēta, rajons: Balvi un raj.
Pilsēta/pagasts: Lazdukalna pag.
Ciems: Benislava
Iela: Berzu 1 [Karte]
Istabas: 4
Platība: 74 m²
Stāvs: 1/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 20 000 € (270.27 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Balvi un raj. Lazdukalna pag., cena 20 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)24-92-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Balvi un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 13:57
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu