Šajā attēlā ir redzams komplekts ar padomju armijas ekipējumu. No kreisās uz labo pusi un no augšas uz leju var redzēt šādus priekšmetus:
Armijas maiss (вещмешок): Vienkāršs auduma maiss ar aukliņu un plecu lencēm. Šāda tipa somas bija ļoti izplatītas Padomju armijā un tika izmantotas personīgo mantu un ekipējuma pārnēsāšanai. Tās mēdza saukt arī par "sidor".
Gāzmaskas soma: Auduma soma paredzēta gāzmaskas pārnēsāšanai.
Armijas katliņš (котелок): Divdaļīgs metāla trauks, ko karavīri izmantoja ēdiena gatavošanai un ēšanai lauka apstākļos. Parasti sastāvēja no paša katliņa un vāka, ko varēja izmantot arī kā pannu vai šķīvi.
Armijas ūdens pudele (фляга): Metāla vai plastmasas trauks ūdens pārnēsāšanai. Parasti komplektā ietilpa auduma pārvalks.
Armijas krūze (кружка): Metāla krūze dzērieniem.
Gāzmaska (противогаз): Individuālās aizsardzības līdzeklis pret ķīmiskiem, bioloģiskiem un radioaktīviem draudiem. Attēlā redzamā gāzmaska varētu būt GP-5 vai kāds cits līdzīgs modelis, kas bija plaši izplatīts Padomju armijā.
Zaļš auduma saišķis
Armijas ķivere (стальной шлем): Tērauda ķivere, kas paredzēta galvas aizsardzībai no šķembām un citiem triecieniem. Attēlā redzamā ķivere varētu būt SŠ-40 vai kāds vēlāks modelis, piemēram, SŠ-60 vai SŠ-68.
Mazā kājnieku lāpstiņa (малая пехотная лопата - МПЛ-50): Neliela, bet izturīga lāpstiņa, ko karavīri izmantoja ierakumu rakšanai, maskēšanai un dažreiz pat kā tuvcīņas ieroci. Šis modelis (MPL-50) ir gandrīz nemainīgs kopš 19. gadsimta beigām.
Kopumā šie priekšmeti veido pamata ekipējuma komplektu, kas varētu būt izmantots Padomju armijas karavīram lauka apstākļos. Katrs no šiem elementiem pildīja svarīgu funkciju karavīra izdzīvošanā un kaujas spējās.