Sveiki, pārdodu sakarīgu w202 ar Om605 turbo. Auto skrien jaudīgi, ir lielāka turbīna ar interkūleri, cietākas galvas skrūves, downpipe, leišu čips un tiri piri, nu skrien tiešām zvērīgi, ap saviem 300 zirgiem ir, ir jaunas bremzes un riņķi, pasvaigas riepas ar R17 diskiem, ādas salons ar melniem alcantara griestiem, ir arī divi subji ievilkti patīkamākai mūzikai. Virsū stāv metināts reduktors bet līdzi dodu arī open. Ir vizuāli kasjaki, rūsiņa uz durvīm un spārniem kas ātrumu neietekmē, grīda ir dzīva. Cenu runājama saprāta robežās. Varu izskatiit arī maiņas variantus. Siikak par un ap auto pm, varu pastāstīt detalizētāk kas motoram dariiits utt.