Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Land and plots / Riga region / Babītes pag. / Spilve / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdošanā zemes gabals Babītes nov. Spilve.
Ļoti laba lokācija blakus rododendru dārzam
Var dalīt uz diviem zemes gabaliem
Lidmašīnas nav dzirdamas
Var mainīt uz nekustāmiem īpašumiem Jūrmalā – dzīvoklis, māja, pus māja, zeme – ar piemaksu uz abām pusēm.
В продаже земельный участок в Бабите, Спилве.
Очень хорошее место расположения недалеко от парка рододендронов.
Можно разделить на 2 участка.
Не находится на пути взлета или посадки – самолеты не слышны.
Рассмотрю вариант обмена на недвижимость в Юрмале. – Квартира, дом, пол дома, земля, в любом состоянии – с доплатой в любую сторону.

City, district: Riga district
City/civil parish: Babītes pag.
Township: Spilve
Street: Saulītes [Map]
Area: 2641 m²
Assignment: Land for private house
Catastral number: 80480040006
Price: 75 000 € (28.40 €/m²)
Photo:
Riga region,  Babītes pag. Spilve, price 75 000 €, Photo
Place:Riga district
Company:Vima 8

Print Date: 15.12.2024 22:20
Send to a friend Number of unique visits: 1