Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Land and plots / Liepaja and reg. / Liepaja / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod perspektīvu zemes gabalu Slimnīcas ielā 11, Liepājā

Piemērots rindu māju vai mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas būvniecībai.
Zemes gabala platība 1922 m², īpašums atrodas Liepājas austrumu daļā,
Ventspils virzienā, klusā un saulainā vietā, labiekārtotas ielas tuvumā.

Pieejamas visas pilsētas komunikācijas - elektrība, ūdens, kanalizācija,
lietus ūdens kanalizācija un siltumtrase. Ir iespēja pievienoties gāzes vadam.

Ērta atrašanās vieta, 16 minūšu brauciena attālumā no Liepājas centra,
300 metru attālumā sabiedriskā transporta pietura un ar kājām var aiziet līdz mežam.

Šajā vietā var pieredzēt pilsētas sniegtās ērtības un dabas klusumu
un tā ir lieliska izvēle gan dzīvojamā projekta attīstībai, gan ilgtermiņa investīcijai.

Продается перспективный земельный участок на Slimnīcas 11, Liepājā.

Подходит для строительства рядных домов или малоэтажного многоквартирного дома.
Площадь земельного участка 1922 м². Недвижимость находится в восточной части Liepāja,
в направлении Ventspils, в тихом и солнечном месте, рядом с благоустроенной улицей.

Доступны все городские коммуникации электричество, водоснабжение, канализация, ливневая канализация и теплотрасса. Есть возможность подключения к газопроводу.

Удобное расположение всего 16 минут езды до центра Liepāja,
в 300 метрах находится остановка общественного транспорта,
а пешком можно дойти до леса.

В этом месте можно наслаждаться удобствами города и тишиной природы одновременно.

Это отличный выбор как для развития жилого проекта, так и для долгосрочной инвестиции.

A promising land plot for sale at Slimnīcas street 11, Liepāja.

Suitable for the construction of terraced houses or a low-rise apartment building.
The land plot area is 1, 922 m². The property is located in the eastern part of Liepāja,
in the direction of Ventspils, in a quiet and sunny area near a well-maintained street.

All city utilities are available electricity, water supply, sewage, stormwater drainage, and district heating.
There is also an option to connect to the gas pipeline.

Convenient location only a 16-minute drive from the center of Liepāja,
a public transport stop is located 300 meters away,
and the forest can be reached on foot.

This location offers the perfect balance between urban convenience and the peace of nature.

It is an excellent choice both for residential development and as a long-term investment.

City, district: Liepaja and reg.
City/civil parish: Liepaja
Street: Slimnīcas 11 [Map]
Area: 1922 m²
Assignment: Another
Catastral number: 17000160006
Price: 14 500 € (7.54 €/m²)
Photo:
Land and plots,  Liepaja and reg. Liepaja, price 14 500 €, Photo
Phone: (+371)29-23-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Liepaja and reg.

Add to favorites
Print Date: 06.05.2026 13:25
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation