Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Ventspils and reg. / Ventspils / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Piedāvājam iegādāties pilnībā aprīkotu, mēbelētu un renovētu divistabu dzīvokli Ventspils vecpilsētā.

Pirmajā stāvā izvietotā dzīvokļa apkuri nodrošina malkas apkure, kā arī ir iespēja ierīkot gaiss–gaiss siltumsūkni. Mājas novietojums ļauj baudīt dienas gaismu visas dienas garumā, tādējādi radot patīkamu un mājīgu atmosfēru.

Dzīvoklis sastāv no:

-dzīvojamās istabas;
-guļamistabas;
-virtuves;
-vannas istabas, kas apvienota ar tualeti;
-šķūnīša mājas pagalmā.

Īpašuma atrašanās vieta ir patiešām izcila – dažu minūšu gājiena attālumā atrodas pilsētas centrs, ostas promenāde, veikali, kafejnīcas un kultūras objekti.
Šis piedāvājums ir lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai – ideāla iespēja tiem, kuri novērtē pilsētas dinamiku, bet vienlaikus vēlas mieru un privātumu.

City, district: Ventspils and reg.
City/civil parish: Ventspils
Street: Jāņa iela 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 52 m²
Floor / floors: 1/2
Series: Pre-war house
House type: Wood
Price: 33 000 € (634.62 €/m²)
Photo:
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 33 000 €, Photo
Phone: (+371)28-67-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Ventspils and reg.
Company:SIA "LIGHTHOUSE PROPERTIES"

Add to favorites
Print Date: 12.05.2026 15:15
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation