Close map
Продам двухкомнатную квартиру в центре города, теплая, красивый вид из окон на две стороны.
5 этаж. Требуется ремонт.
Pārdodu divistabu dzīvokli pilsētas centrā, silts, skaists skats no logiem uz abām pusēm.
5. stāvs. Nepieciešams remonts.
City, district:
Ventspils and reg.
City/civil parish:
Ventspils
Street:
Sarkanmuižas dambis 21
[
Map
]
Rooms:
2
Area:
51 m²
Floor / floors:
5/5
Series:
Lit pr.
House type:
Panel
Facilities:
Loggia
Price:
47 000 € (921.57 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
29-67-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Ventspils and reg.
Add to favorites
Print
Date: 11.05.2026 15:40
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation