Close map
3 istabu dzīvoklis ar lodžiju, iebūvēta virtuve.
City, district:
Ventspils and reg.
City/civil parish:
Ventspils
Street:
Celtnieku 3
[
Map
]
Rooms:
3
Area:
65 m²
Floor / floors:
4/5
Series:
Lit pr.
House type:
Brick-panel
Facilities:
Loggia, Parking
Price:
42 000 € (646.15 €/m²)
Photo:
Place:
Ventspils and reg.
Print
Date: 27.03.2026 13:39
Send to a friend
Number of unique visits:
1