Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Ventspils and reg. / Ventspils / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Tiek pārdots neliels 2 istabu dzīvoklis, Pārventā.
- Ķieģeļu mājā
- Izolētas istabas
- Atsevišķs sanmezgls
- Balkons

Jauni plastikāta logi, jauna metāla ārdurvis.
Istabās veikts remonts.
Tīra, slēgta kāpņu telpa. Apkārt mājai ir tīra labiekārtota teritorija.

Labā atrašanas vieta, blakus ir: veikali, bērnudārzs, skola, sabiedriskā transporta pietura. Ir stāvvieta automašīnai pie mājas.

Pircējiem mūsu pakalpojumi ir bezmaksas.
Vajadzības gadījumā palīdzēsim nokārtot bankas kredītu.
Garantējam skaidru un pārskatāmu pārdošanas darījuma.

Продается не большая 2 комнатная квартира, в Парвенте.
- Кирпичный дом
- Изолированные комнаты
- Раздельный санузел
- Балкон

Новые пластиковые окна, новая металлическая входная дверь.
В комнатах сделан ремонт (выровнены стены, потолок).
Чистый закрытый подъезд. Вокруг дома чистая благоустроенная территория.

Хорошее месторасположение: рядом есть магазины, детский сад, школа, остановка общественного транспорта. Есть парковка для авто/машины во дворе дома.

Гарантируем чистоту и прозрачность сделки.
Для покупателей недвижимости наши услуги бесплатны.
В случае необходимости поможем оформить банковский кредит.

City, district: Ventspils and reg.
City/civil parish: Ventspils
Street: Dzintaru 28 [Map]
Rooms: 2
Area: 36 m²
Floor / floors: 4/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Facilities: Balcony
Price: 22 000 € (611.11 €/m²)
Photo:
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 22 000 €, Photo
Phone: (+371)20-10-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Ventspils and reg.
Address:Kuldīgas iela 26, Ventspils
Working
hours:
Mon.-Fri.10:00 - 16:00
Company:Nekustamā īpašuma aģentura "Ventspils Saules nams"

Add to favorites
Print Date: 18.05.2026 11:52
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation