Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Ventspils and reg. / Ventspils / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдаётся 3х комнатная квартира, на 3 этаже с балконом. Окна выходят на 3 стороны. Солнечная, тёплая квартира. Частично мебелированная. В наличии холодильник, газовая плита, шкафы, тумбочка под телевизор. Металлическая входная дверь. Хорошая инфраструктура. Всё в шаговой доступности, магазины, рестораны, почта, библиотека, аптека, детский сад, школа, транспортные остановки, стадион, парк отдыха, детский городок, лес. 30 минут пешком до моря. Аренда в месяц- 220 евро + коммунальные платежи. Гарантийная сумма- 250 евро. Звоните, почту не смотрю.
Īrei tiek piedāvāts trīsistabu dzīvoklis ar balkonu trešajā stāvā. Logi vērsti uz trim virzieniem. Dzīvoklis ir saulains un silts. Daļēji mēbelēts. Ledusskapis, gāzes plīts, skapīši un TV statīvs ir iekļauti cenā. Metāla ārdurvis. Labas ērtības. Viss atrodas pastaigas attālumā: veikali, restorāni, pasta nodaļa, bibliotēka, aptieka, bērnudārzs, skola, sabiedriskā transporta pieturas, stadions, atpūtas parks, bērnu rotaļu laukums un mežs. Jūra atrodas 30 minūšu gājiena attālumā. Mēneša īres maksa ir 220 eiro + komunālie maksājumi. Drošības nauda ir 250 eiro. Zvaniet, es nepārbaudu savu e-pastu.

City, district: Ventspils and reg.
City/civil parish: Ventspils
Street: Lidotaju 24 [Map]
Rooms: 3
Area: 56 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Facilities: Balcony, Parking
Price: 220 €/mon. (3.93 €/m²)
Photo:
Flats,  Ventspils and reg. Ventspils, price 220 €/mon., Photo
Phone: (+371)20-00-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Ventspils and reg.

Add to favorites
Print Date: 21.05.2026 23:12
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation