Close map
Izīrē divstāvīgu dzīvokli 78km2 lielu, ar malkas apkuri. Ir nomainīta elektroinstalācija līdz skaitītājam. Zemi komunālie maksājumi. Ir šķūnītis, pagrabs un neliels augļu dārzs. Līdz Valmierai asfaltēts ceļš 25km. Dzīvoklis atrodas Trikātas pagastā.
City, district:
Valmiera and reg.
Street:
Druvas 2
[
Map
]
Rooms:
3
Area:
78 m²
Floor / floors:
1/2
Series:
Chrusch.
House type:
Brick
Price:
180 €/mon. (2.31 €/m²)
Photo:
Place:
Valmiera and reg.
Print
Date: 24.03.2026 19:43
Send to a friend
Number of unique visits:
1