Close map
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts 3-istabu dzīvoklis Zolitūdē, Rostokas ielā 10.
Dzīvoklis atrodas 9-stāvu mājas 1. stāvā.
Dzīvoklis ir daļēji mēbelēts, pēc vienošanās to var papildināt ar trūkstošajām mēbelēm.
Apsaimnieko kooperatīvs.
Priekšroka tiks dota vietējiem iedzīvotājiem.
Slēdzot līgumu, jāmaksā par pirmo īres mēnesi, drošības depozīts un komisijas maksa 50% apmērā no 1 mēneša īres maksas.
City:
Riga
District:
Zolitude
Street:
Rostokas 10
[
Map
]
Rooms:
3
Area:
75 m²
Floor / floors:
1/9/elevator
Series:
119-th
House type:
Panel
Facilities:
Loggia, Parking
Price:
430 €/mon. (5.73 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
29-63-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Riga
Add to favorites
Print
Date: 11.05.2026 10:33
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation