Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Zolitude / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Ilgtermiņā tiek izīrēts vienistabas dzīvoklis Zolitudē. Cena 250Eur mēnesī + komunālie maksājumi. Visa nepieciešamā infrastruktūra blakus. Auto stāvvieta pie mājas. Īres līgums tiek slēgts vismaz uz vienu gadu, ar iespēju pagarināt. Drošības nauda pie līguma slēgšanas viena mēneša īres maksas apmērā. Apsaimnieko DzīB "Zasulauks". Rēķini ziemā ap 120 Eur, vasrā - ap 60 eur. Meklēju kārtīgus īrniekus bez kaitīgiem ieradumiem un dzīvniekiem.

City: Riga
District: Zolitude
Street: Zolitudes 46/2 [Map]
Rooms: 1
Area: 37 m²
Floor / floors: 1/9
Series: 119-th
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 250 €/mon. (6.76 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zolitude, price 250 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 29.07.2025 10:09
Send to a friend Number of unique visits: 1