Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Zasulauks / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrē 3 istabu dzīvokli Zasulaukā.

Dzīvoklī ir 2 guļamistabas, viesistaba ar balkonu, virtuve un vannas istaba ar dušu. Pagalmā iespējams novietot mašīnu.
Komunālie maksājumi vasarā aptuveni 110 eiro, ziemā 200 eiro.

Minimālais līguma termiņš ir 1 gads. Tiek slēgts oficiāls īres līgums.
Maksājumi ievācoties:
- drošības depozīts 1 mēneša īres maksas apmērā;
- maksa par pirmo īres mēnesi.

City: Riga
District: Zasulauks
Street: Rododendru 7 [Map]
Rooms: 3
Area: 54.80 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Facilities: Balcony
Price: 450 €/mon. (8.21 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Riga Zasulauks, price 450 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 20.08.2025 09:51
Send to a friend Number of unique visits: 1