Close map
Tiek pārdots gaišs un labi uzturēts 1-istabas dzīvoklis ar lielisku atrašanās vietu un stabilu vērtību nākotnē.
Cena: 45 000 €
Platība: 26 m², 4. stāvs.
Mājas tips: specprojekts.
Zeme īpašumā.
Silts, nav stūra dzīvoklis – zemi apkures izdevumi un ekonomiska uzturēšana.
Kluss dzīvoklis – logi vērsti uz zaļu, sakoptu iekšpagalmu.
Ērta autostāvvieta pie mājas.
Attīstīta infrastruktūra: blakus Rīgas 63. vidusskola, VCA Jugla poliklīnika, pasts, veikali Mego, Rimi, Maxima.
Lieliska sabiedriskā transporta pieejamība – 1. tramvaja galapunkts un autobusi. Līdz pilsētas centram ~30 minūtes.
Zaļa un mierīga apkārtne – pastaigas pie ezera un promenādes tuvumā.
Zemi komunālie maksājumi.
Īpašums ar stabilu pieprasījumu – ideāli piemērots gan dzīvošanai, gan kā drošs ieguldījums nākotnei.
Lūgums starpniekus netraucēt.
Продаётся светлая и ухоженная 1-комнатная квартира с отличным расположением и стабильной ценностью на будущее.
Цена: 45 000 €
Площадь: 26 м², 4 этаж.
Тип дома: спецпроект.
Земля в собственности.
Тёплая, не угловая квартира экономичное содержание и низкие расходы на отопление.
Тихая квартира окна выходят в зелёный, ухоженный двор.
Удобная парковка у дома.
Развитая инфраструктура: рядом Rīgas 63. vidusskola, VCA Jugla поликлиника, почта, магазины Mego, Rimi, Maxima.
Отличная транспортная доступность конечная остановка 1-го трамвая и автобусы. До центра ~30 минут.
Зелёная и спокойная среда рядом озеро и прогулочная набережная.
Низкие коммунальные платежи.
Объект с устойчивым спросом идеально подходит как для проживания, так и как надёжная инвестиция на будущее.
Просьба посредников не беспокоить.
City:
Riga
District:
Yugla
Street:
Brivibas g. 407
[
Map
]
Rooms:
1
Area:
26 m²
Floor / floors:
4/5
Series:
Spec. pr.
House type:
Panel-brick
Facilities:
Parking
Price:
45 000 € (1 730.77 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
28-20-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Riga
Add to favorites
Print
Date: 20.05.2026 09:45
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation