Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Yugla / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Īpašniece pārdod vienistabas (17 kvm) ar atsevišķu virtuvi (7 kvm) gaišu, plašu, mājīgu dzīvokli (32 kvm) ar visām mēbelēm, t. sk. jaunu iebūvētu virtuves iekārtu, ietilpīgu skapi, restaurētu dīvānu, sadzīves tehniku un lielu lodžiju. Dzīvoklī pirms diviem gadiem veikts kapitālais remonts, nomainīta elektroinstalācija, logi, dzīvoklim ir dubultās ārdurvis, vienas no tām ir dzelzs.

Dzīvoklis atrodas 3.stāvā (13.stāvu māja), kaimiņi nav dzirdami, ir lifts un kravu lifts, tīra kāpņu telpa, sakopta apkārtne. Dzīvoklis nav stūra. Ārdurvīm durvju kods. Bezmaksas stāvvieta pagalmā vai blakus mājai. Apkārt laba infrastruktūra –1.tramvaja pietura (Mārkalnes iela), autobusa pietura (gājiens līdz pieturām maks. 2 minūtes), veikali, medicīnas klīnika, veloceliņš, un mežs. Alfa 7 min. ar auto.

Īpašums ir bez parādiem, hipotēkām un apgrūtinājumiem. Apsaimnieko Dzīks. Zemi komunālie maksājumi - vidēji 90 euro mēnesī.

Zvaniet, un vienosimies par Jums ērtu apskates laiku. Starpnieku pakalpojumi nav nepieciešami.

City: Riga
District: Yugla
Street: Vangazhu 15 [Map]
Rooms: 1
Area: 32 m²
Floor / floors: 3/13/elevator
Series: Spec. pr.
House type: Brick-panel
Facilities: Loggia, Parking
Price: 48 000 € (1 500 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Flats,  Riga Yugla, price 48 000 €, Photo
Phone: (+371)26-14-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 22.04.2026 22:57
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation