Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Yugla / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Dzīvoklis ar noliktavu un pzemes stāvvietu.
Mājīgs vienistabas dzivoklis jaunajā projekta ēkas vienpadsmitajā stāvā ar mantu glabātuvi (pirmajā stāvā), Juglā, blakus priežu mežam.
Plašs studijas tipa dzīvoklis ar lieliem logiem un plašu skatu. Labiekārtota virtuve ar visu nepieciešamo. Liela vannasistaba.
Dzīvojamā kompleksā: plaša un zaļa teritorija ar video novērošanas sistēmu, bernu rotaļu laukums. Kopta un slēdzama kāpņu telpa ar čipu un ierīkots domofons. Ir 2 lifti.
Par papildus samaksu iespējams īrēt pazemes stāvvietu.

Skaists un mierīgs rajons – pie paša Šmerļa meža, blakus skolas, bērnu dārzi, veikali, veselības centrs, sabiedriskā transporta pieturas, ērta nokļūšana līdz pilsētas centram.

Papildus īrei komunālie maksājumi (ziemā ap 120 eiro, vasarā ap 50 eiro) un elektrība.
Slēdzot īres līgumu jāmaksā par pirmo mēnesi, drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā un komisijas maksa 50 eiro (vienreizējs maksājum) par starpniecības pakalpojumiem.

-- --

Уютная однокомнатная квартира на одиннадцатом этаже нового проекта дома с кладовой (на первом этаже), Югла, рядом с сосновым лесом.
Просторная квартира-студия с большими окнами и широким видом. Хорошо оборудованная кухня со всем необходимым. Большая ванная комната.
В ЖК широкая и зеленая территория с системой видеонаблюдения, детская площадка. Ухоженный и закрывающийся подъезд с чипом и установленным домофоном. Есть 2 лифта.

Красивый и спокойный район - у самого Шмерлинского леса, рядом школы, детские сады, магазины, поликлиника, остановки общественного транспорта, удобный доступ к центру города.

Помимо арендной платы, коммунальные платежи (около 120 евро зимой, около 50 евро летом) и электричество.
Подземная парковка доступна за дополнительную плату.
При заключении договора аренды необходимо оплатить за первый месяц залог в размере месячной арендной платы и комиссионное вознаграждение в размере 50 евро (разовый платеж) за брокерские услуги.

City: Riga
District: Yugla
Street: Brivibas g. 386 k3 [Map]
Rooms: 1
Area: 33 m²
Floor / floors: 11/14/elevator
Series: New
House type: Panel
Price: 360 €/mon. (10.91 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo
Flats,  Riga Yugla, price 360 €/mon., Photo

Phone: (+371)27-73-*** Raivis. Show number All advertisements with this phone number
Phone: (+371)27-90-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Riga
Address:Vesetas iela 7
Working
hours:
Mon.-Fri.09:00 - 23:00
Sat.09:00 - 23:00
Sun.09:00 - 23:00
Company:SIA "Tribus Realty"

Add to favorites
Print Date: 14.05.2026 17:53
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation