Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Vecmilgravis / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod siltu, nopietni remontējamu dzīvokli.
Dzīvokļa logi vērsti uz abām ēkas pusēm ( rīta un vakara saule ).
Zeme zem mājas ir īpašumā, māju apsaimnieko RNP.
Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem.
Pagalmā var novietot automašīnu. Kāpņu telpas durvis ir aprīkotas ar domofonu.
Netālu no mājas atrodas sabiedriskā transporta pieturvietas, veikali, skolas un bērnu dārzi.
Līdz Rīgas centram ~ 20 min.
Starpniekiem lūgums, netraucēt.

Продается теплая квартира. Без ремонта.
Окна квартиры выходят на обе стороны дома (утреннее и вечернее солнце).
Земля под домом в собственности.
Квартира без долгов и обременений.
Из квартиры открывается вид на речку.
Обслуживает Rīgas Namu Pārvaldnieks .
Рядом с домом остановки общественного транспорта, магазины, школы и детские сады.
До центра Риги ~ 20 мин.
Посредников просьба не беспокоить.

City: Riga
District: Vecmilgravis
Street: Meldru 2 [Map]
Rooms: 2
Area: 41 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Price: 23 000 € (560.98 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 23 000 €, Photo
Place:Riga

Print Date: 07.02.2025 19:43
Send to a friend Number of unique visits: 1