Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Vecmilgravis / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Piedāvājumā gaišs, ērts un pilnībā aprīkots 3-istabu dzīvoklis ar pārdomātu plānojumu un lielisku potenciālu gan dzīvošanai, gan izīrēšanai.

Dzīvokļa plānojums:

- 2 izolētas guļamistabas
- 1 caurstaigājama viesistaba
- apvienots sanitārais mezgls
- logi uz abām mājas pusēm – daudz dabīgās gaismas visas dienas garumā

Dzīvoklis aprīkots:

- Metāla ieejas durvis
- Plastikāta logi (stikla paketes)
- Kondicionieris
- Jauni radiatori
- Signalizācija

Dzīvoklis tiek pārdots ar visu mēbeli un sadzīves tehniku – pilnībā gatavs dzīvošanai.

Paliek viss, kas redzams foto:

- Trauku mazgājamā mašīna
- Ledusskapis
- Veļas mašīna
- Visas mēbeles un tehnika

Zeme īpašumā.
Māju apsaimnieko RNP

Предлагается светлая, уютная и полностью оборудованная 3-комнатная квартира с удобной планировкой, подходящая для комфортного проживания или сдачи в аренду.

Планировка:

- 2 изолированные спальни
- 1 проходная гостиная
- Совмещённый санузел
- Окна на обе стороны дома – много естественного света

Квартира оснащена:

- Металлическая входная дверь
- Пластиковые окна (стеклопакеты)
- Кондиционер
- Новые радиаторы
- Сигнализация

Продаётся со всей мебелью и бытовой техникой – полностью готова к проживанию.

District: Vecmilgravis
Street: Stiebru 2 [Map]
Rooms: 3
Area: 68 m²
Floor / floors: 5/5
Series: Lit pr.
House type: Panel
Facilities: Balcony, Parking
Price: 54 000 € (794.12 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Flats,  Riga Vecmilgravis, price 54 000 €, Photo
Phone: (+371)20-63-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 08.05.2026 22:59
Send to a friend Number of unique visits: 1