Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Teika / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Tiek izīrēts gaišs, tīrs un mājīgs 3 istabu dzīvoklis ilgtermiņā. Mājoklis atrodas ķieģeļu mājā, ko ieskauj kluss un patīkams pagalms. Dzīvoklis ir pilnībā gatavs dzīvošanai.
Par īpašumu:
Istabu skaits: 3 istabas.
Stāvoklis: Gaišs, tīrs un ļoti mājīgs.
Aprīkojums: Ir visa nepieciešamā sadzīves tehnika.
Mājas tips: Ķieģeļu māja.
Apkārtne: Kluss, zaļš un patīkams pagalms prom no ielas trokšņiem (logi uz abām pusēm).
Izcila lokācija un infrastruktūra:
Transports: Blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura.
Ikdienai: Īsas pastaigas attālumā ir pārtikas veikals un aptieka.
Ģimenēm: Tuvumā atrodas bērnudārzs un skola.
Nosacījumi:
Tiek slēgts oficiāls īres līgums.
Īres maksa ir runājama.
Lai vienotos par dzīvokļa apskates laikiem, lūdzu, zvaniet vai rakstiet.

Сдаётся светлая, чистая и уютная 3-комнатная квартира на долгий срок. Жильё находится в кирпичном доме, окружённом тихим и приятным двором. Квартира полностью готова для проживания.
О недвижимости:
Количество комнат: 3 комнаты.
Состояние: Светлая, чистая и очень уютная.
Оснащение: Есть вся необходимая бытовая техника.
Тип дома: Кирпичный дом.
Окружение: Тихий, зелёный и приятный двор вдали от уличного шума (окна выходят на обе стороны).
Отличная локация и инфраструктура:
Транспорт: Рядом находится остановка общественного транспорта.
Для повседневной жизни: В шаговой доступности продуктовый магазин и аптека.
Для семей: Поблизости расположены детский сад и школа.
Условия:
Заключается официальный договор аренды.
Стоимость аренды договорная.
Чтобы договориться о времени осмотра квартиры, пожалуйста, звоните или пишите.

City: Riga
District: Teika
Street: Bikernieku 29 [Map]
Rooms: 3
Area: 55 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Catastral number: 01000890068001
Price: 380 €/mon. (6.91 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Flats,  Riga Teika, price 380 €/mon., Photo
Phone: (+371)28-36-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 20.05.2026 08:23
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation