Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Shampeteris-Pleskodale / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrēju 2 istabu dzīvokli ar mēbelēm un visu nepieciešamo, platībā 42.0m2 + 7m2 lodžiju.
Dzīvoklis sastāv no lielas viesistabas, atsevišķas virtuves, guļamistabas, vannas istabas ar vannu.
Platība: 42m² + (lodžija 7m2)
Stāvs: 4/5
Istabas: 2
Dzīvoklis ir silts

Īres maksa: 440 EUR/mēnesī + komunālie maksājumi (pēc faktiskā patēriņa), minimālais īres termiņš 1-gads, izīrē bez dzīvniekiem. Ieejas durvis kāpņu telpā slēdzamas ar elektronisko čipu.
Pagalmā bezmaksas stāvvieta.
Atrašanās vieta:
Līdz Rīgas centram: ~10–15 min
Līdz lidostai: ~10 min
Līdz Jūrmalai: ~15–20 min
Ērta sabiedriskā transporta pieejamība un infrastruktūra tuvumā

Komunālie maksājumi:
vasarā ~130 €
ziemā ~160–210 €
Slēdzot līgumu:
pirmā mēneša īre
pēdējā mēneša īre
drošības depozīts 1 mēneša apmērā

Cдаю в аренду 2-ух комнатную квартиру с мебелью и всем необходимым, площадью 42, 0м2 + 7 м2 лоджия.
Квартира состоит из большой гостиной, отдельная кухня, спальня, ванная комната с ванной.
Коммунальные платежи:
лето ~130 €
зимой ~160–210 €
При заключении договора:
арендная плата за первый месяц
арендная плата за последний месяц
залог за 1 месяц

Одно из главных преимуществ расположение: рядом торговый центр Spice, кафе, фитнес-клубы, общественный транспорт и удобный выезд как в центр Риги, так и в сторону Юрмалы и аэропорта. Поблизости находится лес Шампетерис для прогулок и отдыха.

City: Riga
District: Shampeteris-Pleskodale
Street: Lielirbes 6 [Map]
Rooms: 2
Area: 42 m²
Floor / floors: 4/5
Series: Spec. pr.
House type: Brick-panel
Facilities: Loggia
Price: 440 €/mon. (10.48 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Shampeteris-Pleskodale, price 440 €/mon., Photo
Phone: (+371)22-01-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 19.05.2026 11:46
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation