Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Sarkandaugava / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod labiekārtotu un mājīgu dzīvokli, kas neprasa papildu ieguldījumus ievākties iespējams uzreiz pēc darījuma noslēgšanas.

Silts dzīvoklis ar augstiem griestiem un patīkamu skatu uz parku. Dzīvoklis daļēji aprīkots ar mēbelēm un sadzīves tehniku. Viss paliek jaunajam īpašniekam.
2020.gadā veikts kvalitatīvs remonts:
-nomainīta santehnika un caurules
-izlīdzinātas sienas un griesti
-nomainīts grīdas segums
-uzstādīti PVC logi
-uzstādītas metāla ieejas durvis
Pārdomāts un ērts plānojums.

Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks. Ir dzīvokļu īpašnieku biedrība, kas pārstāv mājas iedzīvotāju intereses. Zeme zem mājas īpašumā.
Komunālie maksājumi:
-ziemā ap 220 EUR
-vasarā ap 110 EUR
Pagalmā pieejama autostāvvieta bez atļaujām. Mājas teritorija ir apzaļumota un labiekārtota, ir atpūtas zonas un bērnu rotaļu laukums.

Ļoti laba atrašanās vieta, ērta nokļūšana līdz pilsētas centram, jūrai un parkiem. Tuvumā sabiedriskais transports (tramvaji, trolejbusi, autobusi), veikali, aptiekas un ārstniecības iestādes. Viss nepieciešamais ikdienai rokas stiepiena attālumā.

Продаётся благоустроенная и уютная квартира, не требующая дополнительных вложений. Заехать можно сразу после заключения сделки.

Тёплая квартира с высокими потолками и приятным видом на парк. Квартира частично оборудована мебелью и бытовой техникой. Всё остаётся новому владельцу.
В 2020 году выполнен качественный ремонт:
-заменена сантехника и трубы
-выровнены стены и потолки
-заменено напольное покрытие
-установлены PVC окна
-установлены металлические входные двери
Продуманная и удобная планировка.

Дом обслуживает Rīgas namu pārvaldnieks. Есть товарищество собственников квартир, представляющее интересы жильцов дома. Земля под домом находится в собственности.
Коммунальные платежи:
-зимой около 220 EUR
-летом около 110 EUR
Во дворе доступна парковка без пропусков. Территория дома озеленена и благоустроена, имеются зоны отдыха и детская площадка.

Очень хорошее месторасположение, удобный доступ к центру города, морю и паркам. Рядом общественный транспорт (трамваи, троллейбусы, автобусы), магазины, аптеки и медицинские учреждения. Всё необходимое для повседневной жизни находится в шаговой доступности.

City: Riga
District: Sarkandaugava
Street: Sarkandaugavas 3 [Map]
Rooms: 3
Area: 58 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Stalin project
House type: Stone
Facilities: Parking
Price: 75 900 € (1 308.62 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo
Flats,  Riga Sarkandaugava, price 75 900 €, Photo